Zuhratbaba Klima Servisi – İstanbul’un Her Yerinde!

zuhratbaba klima servisi

Zuhratbaba klima servisi Bakırköy’ün en önemli mahallelerinden birine güvenli hizmetini ulaştırıyor!

İsmini içerisinde türbesi bulunan Zuhurat Baba’dan alan mahalle Bakırköy merkezinin batısında Ataköy-Bahçelievler sınırında yer alıyor. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin de olduğu mahallede ev ve iş yerleri için klima çözümlerini ekibimiz sağlıyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Zuhratbaba klima servisi olarak sektördeki birikimimiz ve işbirliklerimiz sayesinde tüm hizmetlerimizi garantili uygulamalarla gerçekleştiriyoruz. Zuhratbaba mahallesinin tamamında yıl boyu:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinizde hizmet veriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı çalışmalarımızla klima alışverişi, klima montaj ve tamir süreçlerinde yanınızda yer alıyoruz. Mekanınıza özel klima seçiminizde doğru tercih yapmanızı sağlıyor, tamirdeki cihazınızı ne zaman alacağınızı, hangi aşamalarda olduğunu ve kullanım süreçleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları