Zincirlikuyu Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

zincirlikuyu klima servisi

Zincirlikuyu klima servisi, 30 yıla yaklaşan sektörel deneyim ve kalite…

Şişli ilçesinin bir semti olan Zincirlikuyu, Büyükdere Caddesi ve Barbaros Bulvarı’nın kesiştiği bölgede yer alır. Esentepe mahallesi, Büyükdere Caddesinin batısında kalan kısmı ve Beşiktaş ilçesine doğru uzanan bölümleri ile büyük bir semt olarak bilinir. İş merkezlerinin, bankaların, sitelerin, mağazaların, marketlerin, alışveriş merkezlerinin bulunduğu Zincirlikuyu’da ev ve iş yerlerine klima çözümleri ulaştıran Servis Home, yıllardır hizmetlerine devam etmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Zincirlikuyu’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Zincirlikuyu klima servisi semtin her yerinde deneyimli hizmetlerini kişilerle buluşturuyor. Çağrı merkezimize ulaştığınız taktirde talebinizin alınmasının akabinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanarak hangi klimayı alacağınıza daha rahat karar verebilirsiniz. Zincirlikuyu klima servisi Servis Home olarak, servise giden klimalarınızın tamir aşamaları hakkında da detaylı bilgiyi veriyoruz. Uzman danışmanlarımıza istediğiniz an ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları