Zeytinlik Klima Servisi – Serviste Lider!

zeytinlik klima servisi

Zeytinlik klima servisi mükemmel teknolojisi, uzman ekipleri ve yedek parça ağıyla yanınızda!

Zeytinlik, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir mahalledir. Bakırköy Tren İstasyonu, Askerlik Şubesi ve Kızılay’ın olduğu Zeytinlik Bakırköy’ün en küçük ve tenha mahallelerinden biridir. Bir dönem İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olarak kullanılan bölgede orta ve üzerindeki yaş grupları nüfus çoğunluğunu oluşturur. Mahalledeki ev ve iş yerlerine ise Servis Home kalitesiyle destek verilir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Sektördeki deneyimimiz, geniş yedek parça ağımız ve güvenilir uygulamalarımızla Zeytinlik mahallesinin tamamında yıl boyu servis desteğimizi ev ve iş yerlerinize ulaştırıyoruz.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinizde hizmet veriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken sizin yerinize karar verecek bir uzman arıyorsanız doğru adrestesiniz! ServisMan, klima danışmanlığı ile sizlere ücretsiz olarak hangi klimayı alacağınızdan nereye monte edileceğine kadar uzman bilgilendirmede bulunuyor. Ayrıca en son çıkan aksesuarlar hakkında sizleri bilgilendiriyor. Satışta ve serviste destek istiyorsanız ServisMan yanınızda!

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları