Zeytinburnu Klima Servisi – Serviste Güven!

zeytinburnu klima servisi

Zeytinburnu klima servisi ile aynı gün tamir, bakım ve onarım hizmeti!

Zeytinburnu, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerinden biridir. 1957 tarihinde ilçe olan Zeytinburnu; Trakya’nın güneydoğusunda, Çatalca yarımadasının, Marmara Denizi’ne bakan yamaçlarının denizle birleştiği yerdedir. Zeytinburnu klima servisi ihtiyaçlarını da Servis Home teknisyenlerimiz karşılamaktadır. Zeytinburnu klima servisleri ekiplerimiz klima tamiri, bakım ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Zeytinburnu klima servisi olarak 20 yıllık sektör deneyimimizi sizlerle buluşturuyoruz. Geniş yedek parça ağımız ve filomuz, 40 kişiden oluşan teknisyen kadromuz ile evlerinize ve iş yerlerinize konforu ulaştırıyoruz.

Zeytinburnu klima servisi olarak:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klimanız arızalandığında hızla çözüm sunacak, klima bakımı zamanınızın geldiğini sizlere hatırlatacak, her zaman ulaşabileceğiniz bir klima servisi arıyorsanız Zeytinburnu klima servisi yanı başınızda! ServisMan klima danışmanlarımız; klima tamiri ve bakımı sırasında sizi nelerin beklediğini anlatacak, ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve doğru hizmeti almanızı sağlayacak. Zeytinburnu klima tamiri uzmanlarımızı en kısa sürede adresinize yönlendirecek, bakım ve montaj ihtiyaçlarınızı da karşılayacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları