Yukarı Dudullu Klima Servisi – Anında Destek!

yukarı dudullu klima servisi

Yukarı Dudullu klima servisi, klimalarınıza performans ve verim kazandırıyor.

Ümraniye ilçesinin bir mahallesi olan Yukarıdudullu, bölgenin en gelişmiş yerlerinden biridir. 20 bin kişinin yaşadığı bölgede iş merkezleri, spor merkezleri, okullar, konutlar, alışveriş merkezleri vb. yapılar bulunur. Bu yapılara klima hizmetlerini de Servis Home ekibimizin deneyimli ve uzman kadrosu ulaştırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yukarı Dudullu’da Servis Home Kalitesi

Yukarıdudullu klima servisi olarak Servis Home markamızla klima satış ve servis hizmetlerinde kişi ve firmalara çözüm sunmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar konularında kaliteli hizmet sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servisman servis danışmanlığı sayesinde klima alırken ve klimanızı servise gönderirken daha rahat hareket edebileceksiniz. Servis danışmanlarımız klima özellikleri, kullanım koşulları, bakım önerileri, servis sırasında yapmanız gerekenler hakkında detaylı bilgi verecek. Ayrıca keşif hizmeti ile en uygun ürünü sunacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları