Yıldıztabya Klima Servisi – İlk Günkü Kullanım!

yıldıztabya klima servisi

Yıldıztabya klima servisi olarak müşteri memnuniyeti garantili servis hizmetleri sunuyoruz.

Yıldıztabya, İstanbul ilinin Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. Gaziosmanpaşa’nın büyük mahallelerindendir. 25 binden fazla nüfusu olan Yıldıztabya’da okullar, iş merkezleri, bankalar, mağazalar, alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde klima çözümlerini ulaştıran Servis Home, Yıldıztabya bölgesinde de hizmetlerine devam etmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yıldıztabya’da Servis Home Kalitesi

Gaziosmanpaşa klima servisi Servis Home Yıldıztabya’da da yıllardır servis hizmetlerinde lider. Her ev ve iş yeri için hizmet sunan ekibimizi, uzman kadrosu ile adresinize gelerek:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler sunuyor.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken işin uzmanına danışmanız için Servis Home çağrı merkezi bir telefon uzağınızda. Servis danışmanlığı hizmeti ile ayrıcalık yaratan Servis Home, size hangi klimayı almanız ve nasıl kullanmanız gerektiğini anlatıyor. Servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları