Yıldırım Klima Servisi – Aynı Gün Bakım ve Onarım!

yıldırım klima servisi

Yıldırım klima servisi, 30 yıla yaklaşan sektör deneyimi ve uzman ekibiyle uzman destek sunuyor…

Yıldırım mahallesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bayrampaşa ilçesine bağlı 11 mahalleden biridir. Doğudan Gaziosmanpaşa’ya, kuzeyde kuzeyinde Cevatpaşa’ya, güneyde Kocatepe mahallesine komşudur. Genellikle Yugoslav, Arnavut ve Bulgaristan göçmenlerin yaşadığı bölgenin nüfusu 50 bini geçmektedir. Çarşılar, mağazalar, alışveriş merkezleri, spor salonları, bankalar, siteler, parklar ve bahçeler ile geniş bir yaşam alanı olan Yıldırım’da Servis Home ailesi iklimlendirme hizmeti vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yıldırım’da Servis Home Kalitesi

Yıldırım klima servisi olarak sizlere bakımda ve onarımda uzman garantisi veriyoruz. Her biri eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, güler yüzlü çağrı merkezimiz, satış danışmanlarımız ve araç filomuzla

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sınırsız hizmet sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Mekanınıza en çok yakışacak klima hangisi? Bu soruya cevap veremiyorsanız sizin iyi bir servis danışmanına ihtiyacınız var demektir. Danışmanlarımız sayesinde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak cihazı satın alacak ve doğru yere montajını yaptıracaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları