Yeşilyurt Klima Servisi – Uzman Destek

yeşilyurt klima servisi

Yeşilyurt klima servisi profesyonel servis hizmetleriyle yanınızda!

Bakırköy ilçesine bağlı, Yeşilköy’le Ataköy arasında yer alan Yeşilyurt semti Atatürk Havalimanı ile komşudur ve Hava Harp Okulu ve Yeşilyurt Spor Kulübü’ne sahiptir. Nüfusu 10 bin civarında olan semtte özellikle yerleşim alanları ve spor, alış veriş merkezleri bulunur. Servis Home, yaşam alanlarında konforu daim kılmak için bakım, onarım-tamir, yedek parça ve akseuar gibi servis hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Klima servis hizmetlerinde 20 yılı aşkın deneyimi olan Servis Home, uzman bakış açısını Yeşilyurt’ta da gösteriyor. Çağrı merkezimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile arıza ve hizmet talebinizden sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor. Yeşilyurt klima servisi cihazlarınızın ihtiyaçlarını profesyonel ekibiyle karşılıyor.

Servis Danışmanlığı

ServisMan, klima danışmanlığı ile ücretsiz bilgilendirme sağlıyor. Klima fiyatları ve markaları, mekanınız için uygun klima, onarım süreçleri, en yeni aksesuarlar ve klima teknolojisi hakkında her şeyi danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Hem ekonomik hem de uzun ömürlü cihazlara sahip olabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları