Yeşilköy Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

yeşilköy klima servisi

Yeşilköy klima servisi olarak Bakırköy semtleri arasında yer alan Yeşilköy’de ev ve iş yerleri için klima servis desteği sunuyoruz.

Eski İstanbul mimarisinden miras kalan tarihi evleri, plajları ve restoranları ile küçük bir tatil beldesini andıran Yeşilköy, 25 bin kişilik nüfusu ile İstanbul’un güzide semtlerinden biri. Servis Home olarak İstanbul’un her yerine hizmet mantığından hareketle Yeşilköy’e de profesyonel servis hizmetlerimizi sağlıyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yeşilköy’de Servis Home Kalitesi

Klima servis hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi markalarından biri olan Servis Home, 40 kişilik uzman ekibi ve sınırsız teknik imkanlarıyla tüm klima ihtiyaçlarınızı anında ve yerinde karşılıyor. Hızlı çağrı merkezimiz arıza taleplerinizi alarak güvenilir hizmet sunmak için hemen harekete geçiyor.

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Hangi klimayı almanız gerektiğini söyleyen, mekana göre çözümler sunan, klima arızaları ve tamir süreçleriyle ilgili sizi bilgilendiren bir uzmanla çalışmak istemez misiniz? Servis Home, Servisman klima danışmanlığı ile ücretsiz keşif ve bilgilendirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca klimanızı nasıl bir tamir sürecinin beklediğini öğrenebilir, her ihtiyacınızda iletişim kurabileceğiniz bir uzmana sahip olursunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları