Yeniköy Klima Servisi – Serviste Kalite!

yeniköy klima servisi

Yeniköy klima servisi, İstanbul’un her yerinde iklimlendirme çözümleriyle 1 numara!

Boğaziçi’nin Rumeli yakasında, Sarıyer İlçesi’nde İstinye ve Tarabya arasında yer alan Yeniköy, yaklaşık 20 bin nüfuslu bir semt. Yeniköy, İstanbul’un fethi sırasında harap bir semtken Osmanlılar tarafından 16. yy’da imar edilmiştir. Günümüzde seçkin yerleşim yerlerinden biri olarak karşımıza çıkan Yeniköy’de Servis Home’un deneyimli danışman ve teknisyen ekibi klima çözümlerinde tam destek sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yeniköy’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Yeniköy klima servisi, iklimlendirme ihtiyacınızın tamamını 20 yılı aşan deneyimi ile kusursuz bir şekilde karşılıyor. Arıza talebinizin alınmasından itibaren kaydınızı oluşturuyor ve adresinize gelerek:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyor.

Servis Danışmanlığı

Yeniköy klima servisi Servis Home, klima satın alırken ve kullanırken size yardımcı olacak danışmanlık hizmetini sunuyor. Klima danışmanlarımız hangi klimayı satın almanız gerektiğinden nasıl kullanacağınıza kadar her püf noktasını sizlerle paylaşıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları