Yeniçamlıca Klima Servisi – Garantili Çözümler!

yeniçamlıca klima servisi

Yeniçamlıca klima servisi, sorunsuz ve hızlı iklimlendirme uygulamaları…

Ataşehir ilçesine bağlı 17 mahalleden biri olan Yeniçamlıca, 15 bin nüfuslu yerleşim bölgelerinden biridir. Doğusunda Ferhatpaşa; batısında Yenişehir; güneyinde Mimarsinan ve Mevlana; kuzeyinde ise Ümraniye ilçesine bağlı Esenşehir ve Yenisanayi mahalleleri bulunur. Servis Home ekibimiz, bölgedeki ev ve iş yerlerine, okullara, alışveriş merkezlerine, mağazalara, spor merkezlerine, sinema salonlarına ve diğer yapılara kaliteli iklimlendirme hizmeti sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yeniçamlıca’da Servis Home Kalitesi

Yeniçamlıca klima servisi Servis Home ailemiz bölgenin her yerine klima hizmetlerini ulaştırıyor. Çağrı merkezimizi aradığınızda ve kaydınızı oluşturduğunuzda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz!

Servis Danışmanlığı

Servisman servis danışmanlığı ile hangi klimayı satın alacağınızı ve serviste sizi bekleyen süreçleri daha rahat öğreneceksiniz. Servis Home klima danışmanlarından alan keşfinden sonra satın almanız gereken klima modelleri hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Aynı zamanda tüm süreçlerde de yanınızda olan danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebileceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisleri olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları