Yenibosna Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

yenibosna klima servisi

Yenibosna klima servisi profesyonel çözümleriyle her zaman lider!

Bahçelievler sınırları içinde yer alan Yenibosna, yerleşim ve sanayi bölgesi olmasının yanında yaklaşık 35 bin nüfusuyla İstanbul’un büyük mahallelerinden biridir. Servis Home olarak deneyimli kadromuzla yaşam alanlarında konforu daim kılmak için Yenibosna’da bakım, onarım-tamir, yedek parça ve aksesuar gibi servis hizmetleri sunmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yenibosna’da Servis Home Kalitesi

Klima servis hizmetlerinde ileri teknoloji sunan Servis Home, teknik donanımı ve deneyimli ekibi ile Yenibosna servis ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor. Çağrı merkezimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile arıza ve hizmet talebinizden sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

ServisMan klima satış ve servis süreçlerinde her zaman yanınızda! Klimanızın takılacağı alanı önceden gören ekibimiz mekanınızdaki en uygun noktayı ve alınması gereken cihazı belirliyor. Sormak istediğiniz tüm sorularınızı da bu süreçte ekibimize yöneltebiliyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları