Yakuplu Klima Servisi – Konfor ve Kalite!

yakuplu klima servisi

Yakuplu klima servisi, yaşam alanlarınıza rahatlık getiriyor!

Yakuplu, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. Yakuplu’nun kuzeyinde Esenyurt ilçesine bağlı Haramidere ve Namık Kemal; kuzeydoğusunda yine Esenyurt ilçesine bağlı Saadetdere; batısında Barış; Kavaklı ve Marmara; doğusunda Avcılar ilçesine bağlı Cihangir ve Ambarlı mahalleleri; güneyinde ise Marmara Denizi bulunur. 30 bin nüfuslu mahallede yer alan evlere, iş merkezlerine, AVM’lere klima hizmetlerini ise uzman ekiplerimiz sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Yakuplu’da Servis Home Kalitesi

Yakuplu klima servisi 30 yıla yaklaşan servis deneyimini evlerinize taşıyor! Cihazlarınızın karşılaşacağı her türlü sorun için adresinizde hizmet veriliyor.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında her biri uzman ekibimiz en büyük yardımcınız oluyor.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlarımız sizlere, klima satın alırken teknik bilgi ve danışmanlık desteği veriyor. Uzmanımız mekanınıza uyacak klimayı almanızı sağlıyor. Ayrıca adresinize gelerek keşifte bulunuyor, klima montaj yerini belirliyor, kullanım önerileri veriyor ve arıza durumlarında yapılacakları anlatıyor. Size sadece avantajlı klima kullanımı kalıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları