Vefa Klima Servisi – Her Adımda Profesyonellik!

vefa klima servisi

Vefa klima servisi olarak %100 kaliteli, ayrıcalıklı ve avantajlı klima uygulamaları sunuyoruz…

Vefa, Fatih sınırları içinde bulunan ve İstanbul sur içi diye tabir edilen tarihî yarımadadaki eski bir semttir. Bozasıyla meşhur olan semt, Vefa Spor Külübü ile de bilinmektedir. Ayrıca hala eğitim-öğretime devam etmekte olan tarihi Vefa Lisesi bu semtte bulunmaktadır. Süleymaniye Camii ve Vefa Kilisesi’nin de yer aldığı semtte, ev ve iş yerlerine klima çözümlerini deneyimli ekiplerimiz sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Vefa’da Servis Home Kalitesi

Servis Home klima servisi Vefa’da da kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. 30 yıla yaklaşan sektörel deneyimi, eğitimli teknisyenleri ve tedarik ağı sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında tam destek sunulmaktadır. Aynı gün bakım ve güvenli onarım garantisi ve kalite politikasıyla sektörün en iyilerindendir.

Servis Danışmanlığı

Mekanınıza uygun klima satın alırsanız bütçenizi rahatlatırsınız. Uygun klimayı almak için de işin uzmanına danışmalısınız. Servis danışmanlığı hizmetimizi bu amaçla kullanabilirsiniz. Ekiplerimizden klima fiyatlarını, cihaz kapasitelerini, nerelerde kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Doğru klimayı satın aldıktan sonra rahatça ve yıllarca kullanırsınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları