Ünalan Klima Servisi – Serviste Lider!

ünalan klima servisi

Ünalan klima servisi mükemmel teknolojisi ve uzman ekipleriyle her zaman yanınızda!

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı 33 mahalleden biri olan Ünalan, yaklaşık 35 bin nüfuslu bir alana sahip. Güneyinde Dumlupınar ve Merdivenköy, batısında Acıbadem, kuzeyinde Küçükçamlıca, doğusunda Fetih ve Örnek mahalleleri bulunmaktadır. Üsküdar’ın en kalabalık mahallelerinden biri olan Ünalan’a Servis Home ekibi olarak klima çözümlerinde destek sunuyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Ünalan’da Servis Home Kalitesi

Servis Home deneyimi İstanbul’un her yerinde! Ünalan klima servisleri olarak üzerimize düşeni yapıyor ve klima ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Ünalan klima servisi olarak servis danışmanlığı hizmeti ile firmaların ve kişilerin mekanlarına uygun klima seçmesine yardımcı oluyoruz. Keşif uygulamasından sonra alanınıza uyacak cihazı belirliyoruz. Servis süreçlerinde de Servisman ekibimizle onarım ve bakım hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları