Ümraniye Klima Servisi – Memnuniyet Garantisi!

ümraniye klima servisi

Ümraniye klima servisi ekiplerimiz hızlı ve güvenli servis hizmetleriyle memnuniyetinizi kazanacak!

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerindendir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık dördüncü, Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesidir. 35 mahalleden oluşan ilçede geniş yaşam alanları ve iş merkezleri bulunmaktadır. Servis Home Ümraniye klima servisi de ilçedeki iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ümraniye klima servisleri ekiplerimiz aynı gün tamir, bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un en geniş servis ağına sahip ekiplerinden olan Servis Home ailemiz, klimalarınıza ilk günkü performans ve verimlerini kazandıracak uygulamalar yapıyor. 20 yılı aşan sektör deneyimi ve 40 kişilik teknisyen kadromuzla Ümraniye klima servisi olarak:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Dilediğiniz an ulaşabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi iletebileceğiniz, hızlı hizmet alacağınız bir klima servisi ile çalışmak istiyorsanız servis danışmanlığı hizmetimizle tanışın. Ümraniye klima servisi danışmanlarımıza her zaman ulaşabilecek ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtını alacaksınız. Klima arızanızın büyüklüğünü, sizi bekleyen klima tamiri ve onarımı süreçlerini öğrenecek, doğru ve eksiksiz hizmet almış olacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları