Ucuz Servis Fiyatı Verenlere Dikkat!

Ucuz Servis Fiyatı Verenlere Dikkat!

Klima servisi kişi ve kuruluşlara klima montaj, bakım, tamir – onarım, yedek parça ve aksesuar temini hizmetleri vermektedir. Bahsedilen hizmetlerin her biri ayrı ayrı ücretlendirilir. Ancak klima kullanımının artması ile doğru orantılı bir şekilde artan ve ucuz fiyat vaadi ile tüketicinin karşısına çıkan pek çok firma başarısız sonuçlara imza atıyor. Düşük fiyatlarla hizmet verirken kaliteden ödün vererek amatör montaj, bakım ve onarım uygulamaları ile memnuniyetsizlik yaratırlar.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Uzmanların uyarısı bu konuda dikkatli olunması ve servis seçerken belirli kriterlerin göz önünde bulundurulması. Maliyetten düşürerek pazarda ucuz olma iddiasında bulunan kişi ya da kuruluşların kullandığı malzemelerin standartların altında olduğunu söyleyen uzmanlar klima servisi seçerken;

  • Firmanın yetki belgesinin kontrol edilmesi,
  • Servis ağının genişliği,
  • Referansları,
  • Orijinal parça kullanımı,
  • Teknik ve pratik donanımı,
  • Hizmet sonrası ulaşılabilirliği gibi konulara dikkat edilmesini söylüyor.

Başlangıçta cazip gelen düşük fiyata servis hizmeti alma fikri, cihazın tekrar bozulması ya da sorunun tam olarak çözülmemesi gibi durumlarla karşılaşıldığında sıkıntıya sebep oluyor. Kullanılan malzeme ve parçaların kalitesi, uygulama yapan kişilerin bilgi ve deneyimleri, aksesuarların uyumlu olup olmaması bütün süreçlerde etkili olurken göz önüne alınması gereken ilk hususlar olarak karşımıza çıkıyor. Uyumsuz araç ve gereçler hem cihaza hem de kişilerin sağlığına yönelik tehlike oluşturacağı için ucuz servis fiyatları ile çalışan kuruluşlara yönelmemenizi öneriyoruz.

Tüketiciyi aydınlatmayı ve bilgilendirmeyi hedef alan Servis Home, satın alma ve servis hizmetlerinde dikkatli olunmasını ve verilecek ücretlere göre değil firmanın kalitesine ve referanslarına göre tercih yapılmasını önermektedir. Profesyonel hizmet almak her zaman rahat etmenizi sağlayacaktır.


Referanslar
Bakım Fiyatları