Türkali Klima Servisi – Mükemmel Hizmet!

türkali klima servisi

Türkali klima servisi, kaliteli klima çözümleri ile ev ve iş yerlerine konfor getiriyor.

Türkali İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde bulunan bir semttir. Ihlamur Kasrı’nın da bulunduğu Türkali, Teşvikiye, Yıldız ve Dikilitaş semtleriyle çevrilidir. Özellikle 1990’lardan sonra yoğun bir göç alan mahalledeki nüfus, 2000’lerde 12.000 civarına yaklaşmıştır. Bölgedeki evlere, iş yerlerine, okul ve hastaneler ile özel – kamu kuruluşlarına klima servisimiz hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Türkali’de Servis Home Kalitesi

Klima servis hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi merkezlerinden biri olan Servis Home, 40 kişilik uzman ekibi ve sınırsız teknik imkanlarıyla Türkali bölgesindeki tüm iklimlendirme sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizde ekiplerimiz adresinize gelerek taleplerinizi karşılamaktadır.

Servis Danışmanlığı

Klima alırken karar veremeyenlere servis danışmanlarımız yardımcı olmaktadır. Servis danışmanlarımız keşif ve bilgilendirme hizmeti sayesinde satıştan servise kadar yanınızda yer alıyor. Doğru klimayı aldıktan sonra kullanım önerileri veriyor ve tamir süreçlerinde sorularınızı yanıtlıyor. Kısacası her ihtiyacınızda yanınızda oluyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları