Tozkoparan Klima Servisi – Serviste Kalite!

tozkoparan klima servisi

Tozkoparan klima servisi, deneyimli ekipleri ve teknik imkânlarıyla tam destek sunuyor!

Tozkoparan İstanbul’un Güngören İlçesine bağlı, çok sayıda sporcunun yetiştiği, Merter, Topkapı ve Davutpaşa semtleri arasında bulunan 20 bin nüfuslu bir semt. Bölgede okullar, siteler, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve spor kulüpleri bulunuyor. Tozkoparan’da Servis Home klima merkezi de bakım, onarım-tamir, yedek parça ve aksesuar gibi klima hizmetleri ile kişi ve kuruluşlara destek oluyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Tozkoparan’da Servis Home Kalitesi

Servis Home, İstanbul’un her yerine olduğu gibi Tozkoparan’a da satış ve servis desteği sunuyor. 40 kişilik teknik kadro ve geniş filosu ile hızlı ve güvenli servis hizmetlerini müşterileriyle buluşturuyor. Teknisyenlerimiz:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Tozkoparan klima servisi hizmetlerimiz ilk olarak danışmanlarımızın sizi bilgilendirmesi ile başlıyor. Mekana uygun klima alışverişinden servis süreçlerine kadar aklınızdaki her soruyu uzmanlarımıza sorabiliyorsunuz. Ayrıca keşif taleplerinizi de servis danışmanlarımız karşılıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları