Topağacı Klima Servisi – Performans ve Kalite!

topağacı klima servisi

Topağacı klima servisi aynı gün servis ve bakım hizmetiyle klimalarınıza performans ve kalite kazandırıyor.

Topağacı, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde mahalle. 2009 Yerel Seçimleri ile birlikte Kazım Karabekir Mahallesinden ayrılarak mahalle olmuştur. Yerleşim alanları ve iş merkezleri ile gelişmeye devam eden mahallelerden olan Topağacı klima servisi desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Topağacı klima servisleri ekiplerimiz her mekan için klima bakımı ve tamiri çözümü sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda kaliteli servis hizmetleri almak isteyenler için Topağacı klima servisi olarak yıl boyu uzman teknisyenlerimizle birlikte ev ve iş yelerine iklimlendirme çözümlerimizi sunmaktayız.
Topağacı klima servisi ekiplerimizle:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede ulaşmaktayız.

Servis Danışmanlığı

ServisMan klima danışmanlarımız klima tamiri ve bakım uygulamalarında aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan servis danışmanlığı hizmetimiz kullandığınız cihazlara hangi sıklıkta bakım yapılması gerektiği ile arızaların nasıl giderileceği, klima tamiri sırasında kullanılacak yedek parçalar hakkında bilgiler içermektedir. Topağacı klima servisi danışmanlarımız montaj ve söküm konularında da merakınızı gidermektedir.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları