Teşvikiye Klima Servisi – Her Adımda Profesyonellik!

teşvikiye klima servisi

Teşvikiye klima servisi olarak klima kullanım deneyiminizi artırıyoruz.

Teşvikiye, İstanbul’un Şişli İlçesi’ne bağlı bir semt ve mahalledir. Güneyinde Beşiktaş İlçesi’ne bağlı Vişnezade ve Muradiye mahalleleri, batısında Şişli’ye bağlı Harbiye mahallesi, kuzeyinde ise Meşrutiyet mahallesi vardır. Teşvikiye bugün orta ve üst gelir seviyesinde bir nüfus yapısına sahip olan Teşvikiye’de ev ve iş yerlerine, AVM’lere, kamu kuruluşlarına servis hizmetlerini ekibimiz sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Teşvikiye’de Servis Home Kalitesi

Servis Home klima servisi Teşvikiye’de de kaliteli iklimlendirme çalışmalarına devam etmektedir. 30 yıla yaklaşan sektörel deneyimi, eğitimli teknisyenleri ve tedarik ağı sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında yerinde ve hızlı çözümler sunmaktadır. Sizlere sadece güvenli klima kullanımı kalır.

Servis Danışmanlığı

Mekana uygun klima almak her zaman avantajlıdır. Hem faturalarınız az gelir hem de cihazınızı uzun yıllar kullanırsınız. Bu aşamada servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Danışmanlarımız sizlere klima fiyatlarını, cihaz kapasitelerini, kullanım kolaylıklarını anlatır. Aynı zamanda servis sürecinde bilgilendirme yapar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları