Telsiz Mahallesi Klima Servisi – Kaliteli Hizmet!

telsiz mahallesi klima servisi

Telsiz Mahallesi klima servisi, yaşam alanlarına konfor getiriyor!

Telsiz, İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde bulunan 13 Mahallenin en büyüğü ve en eskisidir. 40 bin nüfusu ile Zeytinburnu’nun en kalabalık mahallesi olma özelliğini taşır. Doğusunda ve güneyinde Kazlıçeşme, batısında Gökalp ve Beştelsiz, kuzeyinde Seyyitnizam Mahallesi bulunmaktadır. Tekstil atölyeleri ve mağazaları ile bilinen mahallede birçok iş yeri ve işletme bulunmaktadır. Aynı zamanda spor merkezleri ve yaşam alanları olan bölgedeki klima ihtiyaçlarını ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Telsiz Mahallesi’nde Servis Home Kalitesi

Servis Home ekibi olarak Telsiz klima servisi hizmetlerine geniş araç filosu ve ekibiyle devam ediyoruz. Zeytinburnu klima servisi olarak alanında uzman ekiplerimizi:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için adresinize yolluyoruz.

Servis Danışmanlığı

Mekanınıza uygun klima mı arıyorsunuz? Klimanızdan nasıl tasarruf sağlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Servis danışmanlığı hizmetimizle mekanınızdaki kişi sayısına, kullanılacak alan büyüklüğüne, istenen ısıtma ve soğutma değerlerine göre size en uygun klimayı seçiyoruz. Satış sonrası süreçlerde de yanınızda oluyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları