Tarlabaşı Klima Servisi – Serviste Ayrıcalık!

tarlabaşı klima servisi

Tarlabaşı klima servisi, uzman ekipleri ve geniş araç filosu ile bir telefon uzağınızda…

Tarlabaşı kuzeyde Dolapdere Caddesi, güneyde Tarlabaşı Bulvarı, doğuda Talimhane, batıda ise Kasımpaşa ile sınırlanan bölgedir. Tarlabaşı, 1535’te Fransızlarla başlayan ülkelerarası elçilik bulundurma uygulaması sonucunda yabancı iş yeri ve konutlarıyla çevrilmiştir. 6-7 Eylül Olayları sonrasında özellikle Rumlar bölgeyi terk etmiştir. Şimdilerde ise çarpık kentleşme ile sıkıntılı günler yaşamaktadır. Semtteki iş yerlerine ve evlere ekiplerimiz servis hizmeti ulaştırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Tarlabaşı’nda Servis Home Kalitesi

Tarlabaşı klima servisi olarak İstanbul’un en kaliteli hizmetini sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz aracılığıyla sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar uygulamaları sunuyoruz. Taleplerinizin alınmasından sonra en kısa sürede adresinize gelerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Sizin yerinize hangi klimayı alacağınıza karar veren bir uzman ister misiniz? Tarlabaşı klima servisi, servis danışmanlığı hizmeti sayesinde bu isteğiniz yerine geliyor. Danışmanlarımız sizin yerinize klimanızı seçiyor, bakım süreçlerini yönetiyor ve arızalarınıza çözüm buluyor. Siz sadece güvenle ve rahatça cihazınızı kullanıyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları