Tarabya Klima Servisi – Nitelikli İklimlendirme Hizmetleri

tarabya klima servisi

Tarabya klima servisi, klimalarınıza özgün ve kaliteli çözümler…

İstanbul Boğazı Avrupa yakasında, Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir Tarabya. Balık lokantaları ile ünlü olan bölgenin adı terapi anlamındaki Therapia’dan gelir. Birçok yat ve tekneye ev sahipliği yapan marinası, Huber Köşkü ve meydanı, restoranları, kafeleri, konutları ile büyük bir yaşam alanı olan Tarabya’da 17 binden fazla kişi yaşamaktadır. Servis Home olarak bizler de İstanbul’un en önemli kıyı semtlerinden birine iklimlendirme hizmeti sunarız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Tarabya’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Tarabya klima servisi olarak klima satın alma ve servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren kaydınızı oluşturuyor ve adresinize gelerek:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Tarabya klima servisi servis danışmanları ile hangi klimayı alacağınıza daha sağlıklı karar vereceksiniz. Satın aldığınız klimaların monte edilmesi gereken yeri belirleyen uzmanlarımızdan arıza durumlarında neler yapmanız gerektiğini de öğreneceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları