Talatpaşa Klima Servisi – Mekanlarda Konfor!

talatpaşa klima servisi

Talatpaşa klima servisi, uzman desteği ile dilediğiniz her an yanınızda …

Talatpaşa, Kağıthane İlçesinin Şişli ve Beyoğlu İlçelerine en yakın mahallesidir. Şişli’den Okmeydanı’na giderken Perpa Ticaret Merkezi’nin karşısında kalır. Sınırları Gürsel Mh., Darülaceze Cd., Okmeydanı Sapağı ve Silahtarağa-Kağıthane Yolu ile belirlenmiştir. 1960 – 70 arasında küçük bir sanayileşme bölgesi olmuştur. Perpa Ticaret merkezinin faaliyete geçmesinden sonra kalabalıklaşmış ve plaza bölgesi haline gelmiştir. Günümüzde iş hayatının canlı bir merkezi olan Talatpaşa’ya iklimlendirme çözümlerini ekibimiz ulaştırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Talatpaşa’da Servis Home Kalitesi

Talatpaşa klima servisi 30 yıla yaklaşan servis deneyimini İstanbul’un her semtiyle paylaşmaya devam ediyor. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekiplerimiz;

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri için en kısa sürede adresinize gelerek taleplerinizi yanıtlıyor.

Servis Danışmanlığı

Talatpaşa klima servisi olarak danışmanlarımızla birlikte ev ve iş yerlerinizin büyüklüğüne, hava şartlarına, istediğiniz ısı değerlerine göre klima seçimi yapmanızı sağlıyoruz. Keşif teknisyenlerimizle ve danışmanlarımızla birlikte adresinize gelerek klima fiyatları, kullanım şekilleri, tasarruf yolları, son çıkan aksesuarlar hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları