Taksim Klima Servisi – İstanbul’un En İyisi!

taksim klima servisi

Taksim klima servisi olarak %100 kaliteli ve avantajlı servis uygulamaları sunuyoruz.

İstanbul’un en ünlü semtlerinden olan Taksim, meydanı ve tarihi binaları ile kültür bölgesidir. 2013 yılında yayalaştırılan Taksim ve çevresinde çok sayıda otel, lokanta, mağaza, banka, alışveriş merkezi ve kafe bulunur. Aynı zamanda tiyatro ve sinema binaları, eğlence merkezleri de yer alır. Bu yapılara ve binalara Servis Home ekibi klima çözümleri götürmektedir. Firmaların ve kurumların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Taksim’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Taksim klima servisi iş yerlerinde ve evlerde klimaları olan kişilere farklı servis hizmetleri veriyor. Çağrı merkezimize kayıt yaptırdığınızda:
• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için ekibimiz adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Taksim klima servisi Servis Home, servis danışmanlığı hizmetinde hangi klimayı satın almanız gerektiğini, klima model ve kapasite bilgilerini, arıza durumlarında yapmanız gerekenleri, klima kullanım bilgilerini sizlerle paylaşıyor. Böylece ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan cihazlar satın almış oluyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları