Tahtakale Klima Servisi – Serviste Güven!

tahtakale klima servisi

Tahtakale klima servisi, yılın her günü profesyonel servis desteği…

Tahtakale, Eminönü’nde, Mısır Çarşısı’nın güneybatısında, Mercan’la Rüstem Paşa Camii ve Hasırcılar Caddesi arasında kalan semttir. Bizans ve Osmanlı dönemleri boyunca ve günümüzde bir ticaret ve iş bölgesi olma özelliğine sahip olan Tahtakale liman içi semt olarak gösterilir. İstanbul’un eski dokusunu taşıyan bölgede bulunan iş yerlerine ve mekanlara servis hizmetlerini ekibimiz sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Tahtakale’de Servis Home Kalitesi

Tahtakale klima servisi olarak bölgede yer alan garantili ve garantisiz tüm cihazlar için servis hizmeti veriyoruz. Teknisyenlerimiz ve danışmanlarımızla adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sizlere yardımcı oluyoruz.

Başarılı ve sorunsuz çalışmaların iyi ekiplerle yapıldığının bilinciyle teknisyenlerimizi özenle seçerek klima projelerinde görevlendiriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Tahtakale klima servisi olarak servis danışmanlığımızla doğru ve ekonomik klima alışverişleri yapmanızı sağlıyoruz. Mekanınızın özelliklerine en uygun cihazı almanızı, doğru yere montajının yapılmasını, tasarruflu şekilde kullanılmasını, arıza durumlarında gerekli önlemlerin alınmasını sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları