Sultanahmet Klima Servisi – Garantili Hizmet!

sultanahmet klima servisi

Sultanahmet klima servisi, iklimlendirme ihtiyaçlarınıza sorunsuz ve hızlı müdahale!

Sultanahmet, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesine bağlı 57 mahalleden biridir. Sultan Ahmet Camii ve Ayasofya başta olmak üzere çok sayıda tarihî eseri sınırları içinde barındırır ve yarımadanın en uç noktasında bulunur. Kuzeyinde Binbirdirek; batısında Küçükayasofya; doğusunda Cankurtaran mahalleleri; doğusunda ise İstanbul Boğazı bulunmaktadır. Günümüzde turistlerin uğrak noktası olan Sultanahmet’teki iş yerlerine ve tarihi yapılara Servis Home ekibi klima çözümleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Sultanahmet’te Servis Home Kalitesi

Sultanahmet semtinde klima servisi arayanlar için Servis Home kalitesi adrese geliyor. Cihazlarınız için:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi ilk olarak çağrı merkezimiz karşılıyor. Ardından teknik ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelerek şikayetlerinizi ve taleplerinizi yerinde çözüyor.

Servis Danışmanlığı

Sultanahmet klima servisi danışmanlarımızla mekanlarınıza en uygun, bütçenizi zorlamayacak, son model ve yüksek teknolojiye sahip klimaları almanızı sağlıyoruz. Klima fiyatları ve kapasiteleri hakkında sizi bilgilendirerek uzun yıllar kullanacağınız elektronik cihazları edinmenizi kolaylaştırıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları