Suadiye Klima Servisi – Klimanın Uzmanı!

suadiye klima servisi

Suadiye klima servisi, evlerde ve iş yerlerinde daimi konfor…

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Suadiye, Bostancı ve Erenköy arasında bulunur. Kuzeyde Şemsettin Günaltay Caddesi’nden güneyde Marmara sahiline kadar uzanır. Gebze-Haydarpaşa trenyolu hattındaki duraklardan birinin de yer aldığı Suadiye klima servis hizmetlerinde deneyimli ekibimizin desteğini alır. Servis Home kalitesi geniş araç filosu ve ekipman desteği ile İstanbul’un her yerine ulaşır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Suadiye’de Servis Home Kalitesi

Suadiye klima servisi olarak kaliteli klima çözümlerinde kişi ve kurumlarında yanındayız. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunarız.

Servis Danışmanlığı

Servisman servis danışmanlığı sayesinde klima satın alırken daha rahat kararlar alabilirsiniz. Danışmanlarımız mekanınızı inceleyerek size en uygun klima modelleri hakkında bilgi vermektedirler. Ayrıca servis çalışmalarımız ve aksesuar satışlarımız hakkında da merak ettiklerinizi yanıtlarlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları