Soğanlı Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

soğanlı klima servisi

Soğanlı klima servisi 86 bini aşan nüfusu ile önemli bir yerleşim alanı olan Soğanlı’da iklimlendirme ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor.

Bahçelievler’in çok nüfuslu bölgelerinden Soğanlı meydanı ve Mimar Sinan Caddesi, eski bağları ve bahçeleri ile bilinir. Servis Home da İstanbul’un en büyük bölgelerinden birinde bakım, onarım-tamir, yedek parça ve aksesuar gibi servis hizmetlerini sunarak kaliteli yaşam alanları oluşturmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Soğanlı’da Servis Home Kalitesi

Klima servisi ve satışında lider Servis Home, 40 kişilik ekibi ve teknik donanımı ile Soğanlı bölgesinin servis ihtiyaçlarının tamamını karşılar. Çağrı merkezimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile arıza ve hizmet talebinizden sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize gelmekteyiz. Klimanızın markasına, sorununa ve taleplerinize göre çözüm sunmaktayız.

Servis Danışmanlığı

Servisman, servis danışmanlığı hizmeti ile Soğanlı klima servisi taleplerine zamanında cevap vermektedir. Ücretsiz keşif hizmeti ile birlikte klima montajı ve sökümü hakkında, alınacak klima modellerinin özellikleriyle ilgili bilgilendirmeler yapılır. Aynı zamanda klima satış ve servis süreçleri hakkında sorularınız yanıtlanır. Servis danışmanlığından yıl boyu yararlanabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları