Siyavuşpaşa Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

Siyavuşpaşa klima servisi

Siyavuşpaşa klima servisi olarak Bahçelievler semtlerinin tamamına klima servis desteği sunuyoruz.

Bahçelievler’in büyük mahallelerinden biri olan Siyavuşpaşa, evleri, okulları, iş merkezleri, restoranları ve parkları ile tam bir yaşam alanıdır. İstanbul’un her yerine hizmet mantığından hareketle Siyavuşpaşa’ya da Servis Home ailesi tüm servis hizmetlerini sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Siyavuşpaşa’da Servis Home Kalitesi

İstanbul’un en iyi servis merkezi olan Servis Home, deneyimli teknisyenleri ve geniş araç filosuyla her yerde hizmet kalitesini sürdürüyor. Ekiplerimiz çağrı merkezimize gelen taleplerinizi en kısa sürede karşılarken

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sizlere destek oluyor.

Servis Danışmanlığı

ServisMan ev ve iş yerleri için klima kapasitelerini belirlemede, doğru klima tercihinin yapılmasında, onarım süreçlerinde profesyonel destek almanızı sağlıyor. Danışmanlarımız mekana göre çözümler hazırlarken satış ve servis süreçlerini hızlandıracak önerilerde de bulunuyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları