Şişli Klima Servisi –Garantili Çözümler!

şişli klima servisi

Şişli klima servisi ekiplerimiz hızlı ve güvenli servis hizmetleriyle %100 memnuniyet yaratıyor!

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane, güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur. Şişli klima servisi ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır. Servis Home Şişli klima servisleri teknisyenlerimiz her mekan için iklimlendirme sorunlarını gidermekte, bakım ve montaj süreçlerini başarıyla yönetmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

20 yılı aşan sektör deneyimi ve 40 kişilik teknisyen kadromuzla Servis Home Şişli klima servisi olarak klimalarınızın sorunsuz çalışması, performansının ve veriminin artması için profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz.

Şişli klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerlerinize:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Ücretsiz klima servisi danışmanlığı hizmetimizle daha önce aldığınız servis hizmetlerinin yeterli olup olmadığını öğreneceksiniz. Aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacak olan Şişli klima servisi danışmanlarımızdan; arızanın kaynağı ve çözümü, nasıl onarım yapılacağı, klima bakımı işlemlerinin nasıl uygulanacağı konusunda detaylı bilgi alacaksınız. Uzman klima servis danışmanlarımız, sizlere iyi bir servisin bakım ve onarımda neler yapması gerektiğini anlatacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları