Sirkeci Klima Servisi – İstanbul’un En Hızlı Servisi!

sirkeci klima servisi

Sirkeci klima servisi, şehrin en güvenilir ve deneyimli ekibi…

Sirkeci, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan bir semt. Batısında Bahçekapı semti, doğusunda Sarayburnu (Topkapı Sarayı), güneyinde ise Cağaloğlu semti bulunuyor. Sirkeci semti Osmanlı döneminde hem Topkapı Sarayı’na yakın olması, hem de Sadrazamlık binası olan Babıali’ye yakın olması bakımından da önemli. Sirkeci Garı’yla birlikte kalabalıklaşan semtte iş yerleri, evler, bankalar ve dükkanlar için klima ihtiyaçlarını ekiplerimiz karşılıyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Sirkeci’de Servis Home Kalitesi

Sirkeci klima servisi olarak tarihi dokusu, çarşıları ve mağazaları ile dikkat çeken bölgede deneyimli servis hizmetlerimize devam ediyoruz. 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri için yerinde destek sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı sayesinde mekanlarınız için uygun olan klimayı hızla seçebilirsiniz. Sirkeci klima servisi ekibi olarak deneyimli keşif uzmanlarımızla birlikte ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına göre cihaz satışını gerçekleştiriyoruz. Klima fiyatları, kullanım şekilleri, tasarruf yolları, son çıkan aksesuarlar hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları