Şirintepe Klima Servisi – %100 Memnuniyet!

şirintepe klima servisi

Şirintepe klima servisi mükemmel teknolojisi, uzman ekipleri ve yedek parça ağıyla yanınızda!

Şirintepe İstanbul’un Kağıthane ilçesine bağlı bir mahalledir. Seyrantepe, Yeşilce, Sanayi ve Yahya Kemal mahallelerine komşudur. Mahallenin ismini taşıyan Şirintepe Spor Kulübü de buradadır. 20 bini aşan nüfusa sahip olan bölgede iklimlendirme hizmetlerini ise ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Şirintepe’de Servis Home Kalitesi

Şirintepe klima servisi olarak sektördeki deneyimimiz, geniş yedek parça ağımız ve güvenilir uygulamalarımızla servis desteğimizi yıl boyu ev ve iş yerlerinize ulaştırıyoruz. Teknisyenlerimiz ve danışmanlarımızla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinizde hizmet veriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken sizin yerinize karar verecek bir uzmana mı ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz! ServisMan, klima danışmanlığı ile sizlere ücretsiz olarak hangi klimayı alacağınızdan nereye monte edileceğine kadar uzman bilgilendirmede bulunuyor. Ev ve iş yerleriniz için doğru klimayı almış oluyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları