Şirinevler Klima Servisi – İstanbul’un Her Yerine Hizmet!

şirinevler klima servisi

Şirinevler klima servisi İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birinde iklimlendirme desteği sağlamaktadır.

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Şirinevler Andrikonun Bahçesi olarak da bilinirdi. 1923 yılındaki mübadeleden sonra bölgeye Selanik’ten gelen göçmenler yerleştirilmiştir. 1950’lere kadar tek tük yerleşim görülen bölgede 2-3 katlı geniş bahçeli blokların yapılmasıyla birçok aile Şirinevler’e yerleşti. Şimdilerde 58 bin nüfusu bulan Şirinevler’de klima bakım, onarım, yedek parça taleplerini ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Şirinevler’de Servis Home Kalitesi

Klima servis hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi markalarından biri olan Servis Home, 40 kişilik uzman ekibi ve sınırsız teknik imkanlarıyla Şirinevler bölgesindeki tüm iklimlendirme sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizde ekiplerimiz adresinize gelerek bilgilendirme ve hizmette bulunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Klima alırken karar veremeyenlere, klima montajının ya da onarımının nasıl yapıldığını merak edenlere Servis Home desteği! Servisman klima danışmanlığı ile ücretsiz keşif ve bilgilendirme hizmeti sayesinde satıştan servise kadar yanınızda. Satın alma süreçlerinizi hızlandırırken klimanızı nasıl bir tamir sürecinin beklediğini öğrenebilir, her ihtiyacınızda iletişim kurabileceğiniz bir uzmana sahip olursunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları