Seyrantepe Klima Servisi – Kalite ve Güven!

seyrantepe klima servisi

Seyrantepe klima servisi, uzman teknisyenler ile %100 garantili uygulamalar.

Seyrantepe İstanbul’un Avrupa yakasında Şişli Seyrantepe ve Kağıthane’ye komşu bir yerleşim merkezidir. 15 bini aşan nüfusu ile büyük yerleşim birimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Seyrantepe, iş merkezleri ve sanayi işletmeleriyle de bilinir. Bölgedeki okullara, evlere ve iş yerlerine, bankalara, dershanelere, hastanelere, restoranlara, kafelere ve diğer yapılara Servis Home olarak iklimlendirme hizmeti götürmeye devam ediyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Seyrantepe’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Seyrantepe klima servisi, 40 kişiye ulaşan teknisyen ekibi ile birlikte bölgenin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Bize ulaştığınız andan itibaren kaydınız oluşturuluyor ve en kısa sürede isteğiniz yerine getiriliyor.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuluyor.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak hangi ürünü alacağınıza daha rahat karar verebilirsiniz. Evinize ve iş yerlerinize uygun cihazları tanıtırken servis uygulamalarında sizi bekleyen süreçleri de anlatıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları