Seyitnizam Klima Servisi – Uzman Hizmet!

seyitnizam klima servisi

Seyitnizam klima servisi, cihazlarına iyi bakmak isteyenler için tam destek…

Seyitnizam, İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde bulunan bir mahalledir. 1985 yılında mahalle olan Seyitnizam 25 bin nüfuslu büyük bir yaşam alanı. Zeytinburnu ilçesinde en çok mahalleye komşu olan yerlerden biri olarak önemli bir bölgedir. Mahallenin iklimlendirme ihtiyaçlarını ise ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Seyitnizam’da Servis Home Kalitesi

Seyitnizam klima servisi ekibi olarak İstanbul’un her bölgesine götürdüğümüz klima hizmetlerini vermeye devam ediyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Seyitnizam klima servisi olarak ev ve iş yerleriniz için hangi klimayı alacağınıza karar vermenizi sağlıyoruz. Seyitnizam klima servisi danışmanlarımız alan keşfinden sonra kapasite ve verim hesabı yaparak size en iyi model ve markayı öneriyor. Aynı zamanda servis süreçleri hakkında da bilgi veriyor. Bakım ve onarım çalışmalarımız sırasında da yanınızda yer alıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları