Selimiye Klima Servisi – Maksimum Verim!

selimiye klima servisi

Selimiye klima servisi, garantili uygulamalar, profesyonel hizmet…

Selimiye İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar’a bağlı bir mahalledir. Mahellenin en önemli tarihi mekanları III. Selim tarafından yaptırılan Selimiye Cami ve Selimiye Kışlasıdır. 10 bin nüfuslu bu tarihi mahalleye Servis Home teknisyenlerimiz hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Selimiye’de Servis Home Kalitesi

Selimiye klima servisi, iklimlendirme ihtiyacınızın tamamını 20 yılı aşan deneyimi ile kusursuz bir şekilde karşılıyor. Talep kaydınız oluşturulduktan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler adresinizde sunuluyor.

Servis Danışmanlığı

Selimiye klima servisleri, uzman danışmanlarıyla satışta ve serviste yanınızda. Servis danışmanları mekanınıza uygun klimayı belirlerken tasarruflu kullanım önerileri veriyor. Aynı zamanda onarım sırasında bilgilendirme yapıyor, yeni klimaları tanıtıyor, aksesuar temin ediyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları