Şehremini Klima Servisi – Kaliteli ve Güvenli!

şehremini klima servisi

Şehremini klima servisi olarak 30 yıla yaklaşan sektör deneyimi ve uzman ekibimizle kaliteli klima uygulamaları sunuyoruz.

Şehremini, Millet Caddesi boyunca Fındıkzade’ye kadar inen, Kocamustafapaşa’ya çıkan, Çapa Tıp Fakültesi’nden Vatan Caddesi’ne uzanan bir mahalledir. Mimar Sinan’ın eseri olan Has Odabaşı Camii burada bulunur. Çapa Tıp Fakültesi ve Vakıf Gureba Hastanesi’nin de yer aldığı Şehremini’de okullar ve yerleşim alanları çoğunluktadır. Geniş ve kalabalık mahalleye ise Servis Home iklimlendirme hizmeti vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Şehremini’de Servis Home Kalitesi

Şehremini klima servisi olarak bölgedeki:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

40 kişilik teknik ekibimiz ve geniş araç filomuzla birlikte çağrı merkezimizce alınan taleplerinizi en kısa sürede değerlendiriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Mekanınız için en uygun klima hangisi? Bu soruya servis danışmanlarımız cevap veriyor. Danışmanlarımız sayesinde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak cihazı satın alacak ve doğru yere montajını yaptıracaksınız. Böylece faturalarınızdan tasarruf ederken arzu ettiğiniz ısıtma ve soğutma değerlerine kavuşacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları