Sarıyer Klima Servisi –Kalitenin Adresi!

sarıyer klima servisi

Sarıyer klima servisi ile aynı gün tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri!

Sarıyer İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerinden biridir. Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Şişli ve batıda Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Toplam 35 mahalleden oluşan Sarıyer İlçesi için Servis Home Sarıyer klima servisi ekiplerimiz iklimlendirme çözümleri sunmaktadır. Sarıyer klima servisleri olarak her eve ve iş yerine hizmet götürmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un her noktasına hizmet ulaştıran Servis Home ekibimiz, sektörel deneyimi ve profesyonelliğiyle Sarıyer klima servisi ihtiyaçlarını da sorunsuzca gidermektedir.

Sarıyer klima servisi teknisyenlerimiz ve danışmanlarımız ev ve iş yerlerinize:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini ihtiyaçlarınızı karşılamak için en kısa sürede gelmektedir.

Servis Danışmanlığı

Aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacak olan Sarıyer klima servisi danışmanlarımızdan; klimanızın arıza kaynağı ve çözümü, nasıl tamir uygulanacağı, klima bakımı avantajları konusunda detaylı bilgi alacaksınız. Ücretsiz klima servisi danışmanlığı hizmetimizle daha önce aldığınız servis hizmetlerinin yeterli olup olmadığını öğreneceksiniz. Sarıyer klima servisleri uzmanlarımız sizleri bakım ve onarım süreçlerinde yalnız bırakmayacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları