Sanayi Bölgesi Klima Servisi – Deneyimli Kadro!

sanayi bölgesi klima servisi

Sanayi Bölgesi klima servisi, iş yerleri ve evlerin iklimlendirme çözümlerinde en hızlı hizmeti sunuyor.

İstanbul’un ve Güngören’in en hareketli yerlerinden biri olan Sanayi Bölgesi’nde iş yerleri, okullar, bankalar ve spor merkezleri gibi yaşam alanları mevcut. Bu kadar çok sayıda insanı ağırlayan Sanayi Bölgesi’nde Servis Home klima merkezi de bakım, onarım-tamir, yedek parça ve aksesuar gibi klima hizmetleri ile kişi ve kuruluşlara destek olmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Sanayi Bölgesi’nde Servis Home Kalitesi

Servis Home Sanayi bölgesinde de kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmaya devam ediyor. 40 kişilik ekibi ve 20 yıllık deneyimi ile kişi ve firmalara:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış hizmetleri sunuyor. Gün boyu aktif olan çağrı merkezimiz taleplerinizi anında karşılıyor.

Servis Danışmanlığı

Sanayi bölgesi klima servisi Servis Home, servis danışmanlığı ile hangi klimayı alacağınıza karar vermenizi sağlarken klima modelleri ve kullanım alanları hakkında bilgi veriyor. Aynı zamanda satış sonrası servis süreçleri, keşif ve aksesuar temini gibi sorularınızı yanıtlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları