Sahrayıcedid Klima Servisi – Serviste Lider!

sahrayıcedid klima servisi

Sahrayıcedid klima servisi, klimalarınıza uzman destek, güvenilir hizmet…

Sahrayıcedit, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinin bir mahallesidir. Sahrayıcedid, çoğu Erenköy Mahallesi’nden, az bölümü Merdivenköy Mahallesi’nden ayrılan coğrafi alan üzerinde 31 Ekim 1983 tarihinde kurulmuştur. 35 nüfusu ile Kadıköy’ün en kalabalık mahallelerinden biri olan Sahrayıcedid’de iklimlendirme ihtiyaçlarını ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Sahrayıcedid’te Servis Home Kalitesi

Sektördeki deneyimimiz, geniş yedek parça ağımız ve güvenilir uygulamalarımızla Sahrayıcedid mahallesinin tamamında yıl boyu servis desteğimizi ev ve iş yerlerinize ulaştırıyoruz. Çağrı merkezimize gelen:
• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz. Mekanlarınıza konfor kazandırıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken sizin yerinize karar verecek bir uzman arıyorsanız doğru adrestesiniz! Servis danışmanlarımız ücretsiz olarak sundukları danışmanlık hizmetiyle güncel klima modelleri, fiyatları ve avantajları hakkında sizi bilgilendiriyor. Doğru klimayı satın almanızdan sonra montaj ve bakım çalışmalarında da ekiplerimizin yanında yer alıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisleri olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları