Rumeli Hisarı Klima Servisi – Kaliteli Hizmet!

rumeli hisarı klima servisi

Rumeli Hisarı klima servisi, deneyimli kadro ve sektörel uzmanlık…

Rumeli Hisarı, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Boğaziçi’nde bulunduğu semte adını veren hisardır. Sarıyer’de bulunan Rumeli Hisarı, 30 dönümlük bir alanı kapsamaktadır. Anadolu Hisarı’nın karşısında İstanbul Boğazı’nın 600 metrelik en dar ve akıntılı kısmında inşa edilmiş bir hisardır. Hisarın bulunduğu bu semtte tarihi mekanlar ve yerleşim alanları bulunmaktadır. İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan semte, Servis Home ekiplerimiz iklimlendirme hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Rumeli Hisarı’nda Servis Home Kalitesi

Servis Home, Rumeli Hisarı klima servisleri olarak kentin en iyi iklimlendirme çözümlerini sağlarken;

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında hizmet vermek için adresinize geliyor. Teknisyen ve danışman kadromuz cihazlarınıza garantili uygulamalarla müdahale ediyor.

Servis Danışmanlığı

Rumeli Hisarı klima servisi olarak servis danışmanlarımızla birlikte hangi klimayı satın alacağınıza karar vermenizi sağlıyoruz. Klima performansları, fiyatları, kullanım önerileri ile ilgili bilgiler veriyoruz. Aynı zamanda keşif ekipleriyle birlikte hareket ederek cihazınızın en uygun yere montajı için çalışıyor, servis çalışmalarında yanınızda yer alıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları