Rasimpaşa Klima Servisi – Tecrübe ve Uzmanlık!

rasimpaşa klima servisi

Rasimpaşa klima servisi, yılların deneyimiyle İstanbul’un her yerinde hizmet vermeye devam ediyor…

Rasimpaşa, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. Kadıköy ilçesinin en merkezî yerlerinden sayılabilecek olan Rasimpaşa mahallesinin güneyinde Osmanağa; güneydoğusunda Hasanpaşa; batısında Marmara Denizi; doğusunda Acıbadem; kuzeyinde ise Üsküdar ilçesinin Selimiye mahallesi bulunmaktadır. Haydarpaşa Garı bu mahalle sınırları içindedir. Rasimpaşa klima servisleri olarak ekiplerimizle bölgede iklimlendirme çözümleri sunuyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Rasimpaşa’da Servis Home Kalitesi

Rasimpaşa klima servisi satıştan servise her adımda yanınızda! 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında İstanbul’un en iyi servisi olmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezimiz tarafından alınan taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı klima alırken kararsızlık yaşayanlara çözüm oluyor. Dileyen herkes klima fiyatları, yeni modeller, bakım ve arızalar hakkında danışmanlarımıza soru sorabiliyor. Keşif ve montaj uygulamalarında da destek vererek uzun yıllar kullanacağınız cihazın doğru yere monte edilmesi sağlanıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları