Pangaltı Klima Servisi – Mükemmel Hizmet!

pangaltı klima servisi

Pangaltı klima servisi, cihazlarınıza profesyonel dokunuş, güvenli çözümler…

Pangaltı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Şişli ilçesinde bir semttir. İdarî olarak Halaskargazi, Bozkurt ve Cumhuriyet mahallelerinin kestiği alana yayılmıştır. Şişli merkezin ana aksını oluşturan Halaskargazi Caddesi üzerinde; Osmanbey ve Harbiye semtleri arasında bulunur. İş merkezleri, okullar, AVM’ler ve sitelerin olduğu semtte klima çözümlerinde ise ekibimiz hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Pangaltı’da Servis Home Kalitesi

Türkiye’nin en iyi servis merkezlerinden biri olan Servis Home, 40 kişilik uzman ekibi ve sınırsız teknik imkanlarıyla Pangaltı bölgesindeki tüm iklimlendirme sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Ekibimiz:

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizde en hızlı hizmetleri sunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Hangi klimayı alacağına karar veremeyenler için profesyonel servis danışmanlığı! Servis danışmanlarımız uzman bakış açılarıyla satın alacağınız klimayı seçmenizi kolaylaştırıyor. Doğru klimayı aldıktan sonra kullanım önerileri veriyor ve tamir süreçlerinde sorularınızı yanıtlıyor. Kaliteli klima kullanımı için dilediğiniz her an hizmet veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları