Osmanağa Klima Servisi – Maksimum Verim!

osmanağa klima servisi

Osmanağa klima servisi, cihazlarınızın yüksek performansla, verimli çalışmasını sağlıyor.

Osmanağa, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. Osmanağa mahallesinin güneyinde Caferağa; kuzeyinde Rasimpaşa; kuzeydoğusunda Hasanpaşa; doğusunda Zühtüpaşa; batısında ise Marmara Denizi bulunmaktadır. 10 bine yaklaşan nüfusu ile Kadıköy’ün önemli yerleşim yerlerinden olan Osmanağa’da klima ihtiyaçlarını ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Osmanağa’da Servis Home Kalitesi

Osmanağa klima servisi, sektörel deneyimi ve geniş tedarik ağı sayesinde kurumsal ve kişisel iklimlendirme çözümlerinde lider olmaya devam ediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen servis merkezlerinden Servis Home:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında güvenilir hizmet sunuyor.

Servis Danışmanlığı

Osmanağa klima servisleri, alanında uzman servis danışmanları sayesinde memnuniyet garantili klima satışları yapıyor. Ev ve iş yerleri için kullanılması gereken klima modellerini belirleyerek fiyatları ile birlikte size en cazip teklifleri sunuyor. Aynı zamanda bakım ve onarımda olan cihazlarınızı bekleyen işlemler hakkında sizlere bilgi veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları