Ortaköy Klima Servisi – Tecrübe ve Uzmanlık!

ortaköy klima servisi

Ortaköy klima servisi, yılların deneyimiyle hizmet vermeye devam ediyor…

Ortaköy, Boğaziçi’nin Avrupa yakasında, Beşiktaş ilçesine bağlı mahalle ve semttir. Ortaköy ve Mecidiye mahallelerinden oluşan Ortaköy semti, sahile açılan vadi boyunca yamaçlara kurulmuş bir yerleşmedir. Kuruçeşme, Ulus, Levazım, Balmumcu ve Yıldız mahalleriyle çevrili olan mahallenin sembolü Ortaköy Camii’dir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Ortaköy’de Servis Home Kalitesi

Ortaköy klima servisi olarak gün içindeki hareketliliği ile dikkat çeken bölgede deneyimli servis hizmetlerimize devam ediyoruz. 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında İstanbul’un en iyi servisi olmaya devam ediyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı ile hangi klimayı alacağınıza bilinçli şekilde karar vereceksiniz. Danışmanlarımızdan firmanızın ve evinizin ihtiyaçlarını öğrenebilecek, bu ihtiyaçlara göre cihazınızı alacaksınız. Dolayısıyla yıllarca kullanabileceğiniz ve memnun kalacağınız ürünü bulmuş olacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları