Orta Mahalle Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

orta mahalle klima servisi

Orta Mahalle klima servisi, ev ve iş yerlerinde iklimlendirme çözümleri…

Orta Mahalle, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bayrampaşa ilçesine bağlı 11 mahalleden biridir. Vatan, Altıntepsi, Terazidere ve Yenidoğan mahalleleri ile komşudur. Mahallenin aynı zamanda doğuda Eyüp; güneyde Zeytinburnu ilçeleriyle sınırı vardır. Servis Home ekibi Orta mahalle bölgesinde klima hizmetlerinde sektörünün lideridir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Orta Mahalle’de Servis Home Kalitesi

Sizin yerinize klima seçen, montajı için doğru noktayı belirleyen, arızalandığında imdadınıza yetişen yetkili klima servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Orta Mahalle klima servisi ekibimiz % 100 memnuniyet odaklı çalışma prensibiyle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında kaliteli ve rakiplerinden farklı hizmetler sunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Orta mahalle klima servisi danışmanlarımız satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle yanınızda yer alıyor. Keşif hizmeti veren servis danışmanları hangi alana hangi klimanın uygun olduğunu söylüyor. Aynı zamanda servis uygulamaları boyunca neler yapmanız gerektiği hakkında bilgilendirmede bulunuyor. Doğru klima kullanımı hakkında da sizi bilgilendiriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları