Okmeydanı Klima Servisi – İklimlendirmede Kalite!

okmeydanı klima servisi

Okmeydanı klima servisi, deneyimli ekip, güvenli hizmet…

İstanbul’un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlı olan Okmeydanı, Fatih Sultan Mehmet’in kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi nedeniyle bu adı almıştır. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, okullar, kültür merkezleri, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri, konutlar, restoranlar ve kafeler için bölgede Servis Home kalitesi çözüm olmaktadır. Klima bakım ve onarımda ekibimiz Okmeydanı’na tecrübesini ulaştırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Okmeydanı’nda Servis Home Kalitesi

Servis Home Okmeydanı klima servisi, semtteki tüm klima ihtiyaçlarını 40 kişilik ekibi ve 20 araçlık filosu ile karşılıyor. Dilediğiniz an ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizde talep formunuz oluşturulduktan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı sayesinde hangi klimayı alacağınızı ve nasıl kullanacağınızı belirliyoruz. Servis Home Okmeydanı klima servisi olarak ev ve iş yerleriniz için keşif hizmeti vererek cihazınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak püf noktaları sunuyoruz. Servis danışmanlarımız size bakım ve onarım süreçleri hakkında da bilgi veriyorlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları