Nişantaşı Klima Servisi – Her Zaman Güven!

nişantaşı klima servisi

Nişantaşı klima servisi, İstanbul’un her yerinde aynı konfor ve kalite…

Şişli’de yer alan Nişantaşı merkezi, Valikonağı Caddesi ile Teşvikiye Caddesi-Rumeli Caddesi’nin kesiştiği kavşakta yer alan anıt taş olan bir İstanbul semti. Güneydoğusundan Maçka, güneybatısından Harbiye, batısından ve kuzeybatısından Osmanbey ve doğusundan Teşvikiye semtleriyle sınırlı olan, İstanbul’un yoğun trafikli, canlı, kalabalık bir bölgesidir. Mağazalar, galeriler, lokantalar, kafeler, restoranlar ve konutlar ile lüks semtlerden biri olan Nişantaşı’nda klima hizmetlerini Servis Home’un deneyimli ekibi karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Nişantaşı’nda Servis Home Kalitesi

Servis Home, Nişantaşı klima servisi semtin her noktasına kaliteli klima hizmetini ulaştırıyor. Çağrı merkezimize gelen aramalarınızın ardından teknik ekibimizle birlikte:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Nişantaşı klima servisi Servis Home, servis danışmanlığı sayesinde satın alacağınız klima hakkında detaylı bilgiyi alabiliyorsunuz. Kullanım koşulları ve performansları hakkında aklınıza takılan her şeyi ekibimiz cevaplıyor. Servise giden cihazlarınız hakkında gerekli bilgiyi de ekibimizden alabiliyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları